Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kosakowo

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal handlowy Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

80 zł/m²238,95 m² 19 116 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Piętro budynku w stanie deweloperskim o pow.238.95m2 w znakomitej lokalizacji Kosakowa przy głównej ulicy. Lokal znajduję się w nowym budynku na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

999 000 zł195 m² 5 123,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Są nieruchomości, które od pierwszego kroku budują poczucie przestrzeni, światła i komfortu i dokładnie taka jest ta oferta. Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 199 000 zł102 m² 11 755 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do oferty domu w zabudowanie Bliźniaczej z 2 miejscami postojowymi i pięknym ogrodem dom : Piękna nieruchomość w Kosakowie przy ul.Kminkowej o powierzchni 102m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 220 000 zł144 m² 8 472 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Oferta Sprzedaży - Komfortowe Mieszkanie z Poddaszem i Garażem | Kosakowo, ul. Kminkowa mieszkanie Na sprzedaż przestronne, pięknie utrzymane mieszkanie położone w Kosakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 360 000 zł1 700 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną, mieszkalno usługową o powierzchni 1700 m2, uzbrojona: prąd, woda, kanalizacja, gaz przy granicy. Podana cena zawiera podatek vat. Osoby zainteresowane zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 199 000 zł165 m² 7 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

950 000 zł133 m² 7 148,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 132,90 m2 (w tym 102,38 m2 powierzchni użytkowej, poddasze (17,69 m2 użytkowej, 28,11 m2 całkowitej). Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kalinowa

Kosakowo,pomorskie

715 000 zł81 m² 8 777,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Piękne mieszkanie 4 - pokojowe W pobliżu morza Prywatny Taras | Blisko Morza | Przytulne wnętrze | Kosakowo Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,46 m w Kosakowie ul.Kalinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 150 000 zł165 m² 6 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu szeregowego w bardzo pożądanej lokalizacji - Gdyni Kosakowie obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Lokalizacja: dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalinowa

Kosakowo,pomorskie

699 000 zł71 m² 9 789,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie W kosakowie. Inwestycja twin park. Na sprzedaż prezentujemy Państwu elegancki apartament dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 71,4 m (całkowita - 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słonecznikowa

Kosakowo,pomorskie

459 000 zł33 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji od kupującego! W ofercie sprzedaży mieszkanie dla pary bądź singla w spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 261 000 zł144 m² 8 756,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słonecznikowa

Kosakowo,pomorskie

799 000 zł68 m² 11 837 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie z ogródkiem w Kosakowie, koło Gdyni. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem, przedpokój; na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 550 000 zł165 m² 9 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalinowa

Kosakowo,pomorskie

699 000 zł71 m² 9 789,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 149 000 zł102 m² 11 264,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dzikiej Róży

Kosakowo,pomorskie

1 050 000 zł99 m² 10 621,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie / szereg w cichej i spokojnej okolicy, blisko morza i plaży. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem dla letników. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

1 153 000 zł110 m² 10 481,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:809 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'aragorn ka78_789' z ceną: 668 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

1 370 000 zł114 m² 12 017,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w renklodach 3_795' z ceną: 780 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kosakowo,pomorskie

1 828 000 zł107 m² 17 084,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 555 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'lorenzo_716' z ceną: 692 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

917 000 zł70 m² 13 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'bonifacy z78d_1036' z ceną: 467 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kosakowo,pomorskie

780 000 zł1 244 m² 627,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom i Biznes w Jednym! Działka ok 1244 m2 Kosakowo, mpzp (usługi), pełne Media Marzysz o miejscu, gdzie możesz połączyć komfortowy dom z siedzibą swojej firmy? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Lawendowa

Kosakowo,pomorskie

2 500 zł849 m² 2,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka do wydzierżawienia 849 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Kosakowie. Teren przemysłowy, dobrze skomunikowany, blisko przystanek autobusowy, prąd (siła), woda na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

1 299 000 zł101 m² 12 861,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w lipiennikach 2_1074' z ceną: 650 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

2 124 000 zł114 m² 18 631,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'sfinksvi_564' z ceną: 764 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

1 306 000 zł100 m² 13 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Słodki_330' z ceną: 593 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

1 570 000 zł136 m² 11 544,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'ignacy aps190 Piwnica_1179' z ceną: 920 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

1 154 000 zł107 m² 10 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w mierznicach 2_930' z ceną: 677 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goździkowa

Kosakowo,pomorskie

1 090 000 zł128 m² 8 549,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szukasz komfortowego miejsca do życia blisko natury z szybkim dojazdem do Gdyni? Odkryj ten urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej otoczony bujnym, prywatnym ogrodem! Prezentujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 355 000 zł252 m² 5 377 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kosakowo,pomorskie

1 990 000 zł467 m² 4 259,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 911 m²

Dom usługowo-mieszkalny z potencjałem inwestycyjnym - Kosakowo Na sprzedaż dom usługowo-mieszkalny w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczym otoczeniu lasu w Kosakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 359 000 zł252 m² 5 393 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

1 199 000 zł168 m² 7 158,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Doskonała lokalizacja - ul. Jagodowa, dębogórze k. Gdyni Jeśli marzysz o domu, który łączy komfort życia w naturze z doskonałym dostępem do miasta i zatoki Puckiej, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Hiacyntowa

Kosakowo,pomorskie

59,32 zł/m²59 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Kosakowo | ul. Hiacyntowa - Nowoczesna Przestrzeń Biurowa do Wynajęcia! Lokale od 18 m do 70 m w prestiżowym, nowym biurowcu z windą oraz halą garażową. Atuty lokalizacji Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

490 000 zł42 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż zadbane mieszkanie z ogródkiem w Kosakowie. Składa się z: salonu z wyjściem na ogródek Aneksu Kuchennego Łazienki Sypialni Wiatrołapu Miejsce postojowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

1 800 000 zł447 m² 4 026,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Unikalna oferta! Hala usługowa z domem na dużej działce w Kosakowie! Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości, która doskonale nadaje się zarówno na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

789 000 zł71 m² 11 044,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Serdecznie zapraszam na prezentacje komfortowego, 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 71,44 m2, położonego na kameralnym i zielonym osiedlu Harmony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Paprykowa

Kosakowo,pomorskie

789 000 zł71 m² 11 044,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:71 m²

Wyjątkowe wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe W szeregowcu - gotowe do wprowadzenia opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słonecznikowa

Kosakowo,pomorskie

3 500 zł67 m² 52,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy pięknie wykończone, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Słonecznikowym w Kosakowie koło Gdyni. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

789 000 zł71 m² 11 044,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 399 000 zł252 m² 5 551,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij