Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://kosakowo.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,verde-park/26576636.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://kosakowo.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,verde-park/26576636.html
https://kosakowo.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,verde-park/26576636.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Pistacjowa 5-75

Pistacjowa 5-75, Kosakowo, pomorskie

  • 657 000 zł
  • 55,10 m²
  • 11 923,77 zł/m²

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Mieszkanie Pistacjowa 5-75

Pistacjowa 5-75, Kosakowo, pomorskie

zaktualizowane:
6 kwietnia 2026

657 000 zł

55,10 m²

11 923,77 zł/m²

Mieszkanie Pistacjowa 5-75

Inwestycja: Libre Park

Zaktualizowane: 6 kwietnia 2026

657 000 zł 55,10 m² 11 923,77 zł/m²

Termin realizacji:
wrzesień 2027
Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
3
Miejsce postojowe:
naziemne
Stan mieszkania:
deweloperski

Termin realizacji:

wrzesień 2027

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

3

Miejsce postojowe:

naziemne

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 657 000 zł (11 923,77 zł/m²)
  • Termin realizacji: wrzesień 2027
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 55,10 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: dom wielorodzinny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek (93 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce/a postojowe: naziemne, przynależne do mieszkania - bez obowiązku zakupu (2 miejsca)
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Źródło: oferta dewelopera: DS Development sp. z.o.o. s.k., zaktualizowane: 06.04.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: A3.M1

Lokalizacja

  • Inwestycja: Libre Park
  • Adres: Pistacjowa 5-75, Kosakowo, pomorskie
  • Otoczenie: obrzeża miasta, osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, cicho
  • Na terenie inwestycji: parking dla gości, Park
  • W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, basen, boisko, apteka, przystanek autobusowy, centrum handlowe, targ, bankomat, kościół, parking, poczta, bank, plac zabaw, łąka

Opis nieruchomości

Wyobraź sobie funkcjonalne mieszkanie, które daje Ci to, czego nie znajdziesz w innych inwestycjach w okolicy – własny ogród o powierzchni aż 93 m². (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Libre Park

Inwestycja realizowana przez:

DS Development sp. z.o.o. s.k.

Biuro sprzedaży

Kalinowa 6/1

Kosakowo 81-198

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieA14/2 69,37 m² 10 739,51 zł/m² parter/1 3 745 000 zł
Mieszkanie
745 000 zł 69,37 m²
10 739,51 zł/m² 3 pok.
A14/2

MieszkanieB12/1 80,71 m² 10 234,17 zł/m² parter/1 4 826 000 zł
Mieszkanie
826 000 zł 80,71 m²
10 234,17 zł/m² 4 pok.
B12/1

MieszkanieB11/M1 80,71 m² 9 912,03 zł/m² parter/1 4 800 000 zł
Mieszkanie
800 000 zł 80,71 m²
9 912,03 zł/m² 4 pok.
B11/M1

MieszkanieB12/2 69,37 m² 9 759,26 zł/m² parter/1 3 677 000 zł
Mieszkanie
677 000 zł 69,37 m²
9 759,26 zł/m² 3 pok.
B12/2

MieszkanieB11/2 69,37 m² 9 658,35 zł/m² parter/1 3 670 000 zł
Mieszkanie
670 000 zł 69,37 m²
9 658,35 zł/m² 3 pok.
B11/2

MieszkanieA1.M1 55,10 m² 11 560,80 zł/m² parter/1 3 637 000 zł
Mieszkanie
637 000 zł 55,10 m²
11 560,80 zł/m² 3 pok.
A1.M1

MieszkanieB13/1 80,71 m² 10 754,55 zł/m² parter/1 4 868 000 zł
Mieszkanie
868 000 zł 80,71 m²
10 754,55 zł/m² 4 pok.
B13/1

MieszkanieA4/2 69,37 m² 10 451,20 zł/m² parter/1 3 725 000 zł
Mieszkanie
725 000 zł 69,37 m²
10 451,20 zł/m² 3 pok.
A4/2

MieszkanieB8/2 69,37 m² 10 220,56 zł/m² parter/1 3 709 000 zł
Mieszkanie
709 000 zł 69,37 m²
10 220,56 zł/m² 3 pok.
B8/2

MieszkanieA2.M1 55,10 m² 11 742,29 zł/m² parter/1 3 647 000 zł
Mieszkanie
647 000 zł 55,10 m²
11 742,29 zł/m² 3 pok.
A2.M1

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Libre Park

Zdjęcie

745 000 zł

69,37 m²

10 739,51 zł/m²

parter/1

3

Zdjęcie

826 000 zł

80,71 m²

10 234,17 zł/m²

parter/1

4

Zdjęcie

800 000 zł

80,71 m²

9 912,03 zł/m²

parter/1

4

Zdjęcie

677 000 zł

69,37 m²

9 759,26 zł/m²

parter/1

3

Zdjęcie

670 000 zł

69,37 m²

9 658,35 zł/m²

parter/1

3

Zdjęcie

637 000 zł

55,10 m²

11 560,80 zł/m²

parter/1

3

Zdjęcie

868 000 zł

80,71 m²

10 754,55 zł/m²

parter/1

4

Zdjęcie

725 000 zł

69,37 m²

10 451,20 zł/m²

parter/1

3

Zdjęcie

709 000 zł

69,37 m²

10 220,56 zł/m²

parter/1

3

Zdjęcie

647 000 zł

55,10 m²

11 742,29 zł/m²

parter/1

3

Biuro sprzedaży

605 202...

605 202 366

884 090 005

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

605 202...

605 202 366

884 090 005

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

605 202...

605 202 366

884 090 005

Oddzwoń do mnie

Jak najszybciej

zmień

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została